Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /kip-new/templates/szablon/index.php on line 1
Profesjonalna szkoła psychoterapii • Szkolenia psychologiczne • Certyfikat • Psychologia kursy

Szkolenia

SPIS TREŚCI

Zapraszamy do regularnego odwiedzania tego miejsca na stronie Katowickiego Instytutu Psychoterapii. Planujemy prezentować tutaj naszą ofertę szkoleniową, której realizację przewidujemy na rok akademicki 2021/2022.

logo-text

Jeśli mają Państwto specjalne oczekiwania dotyczące tematyki szkoleń, bardzo prosimy kierować je na adres Katowickiego Instytutu Psychoterapii. Z przyjemnością wyjdziemy im naprzeciw. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem ofert szkoleniowych Katowickiego Instytutu Psychoterapii, prosimy o przesłanie nam swojego adresu (mailowego lub pocztowego) lub bezpośredni kontakt z Sekretariatem.

 

Wszystkie szkolenia organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii przy współpracy z Katowickim Instytutem Psychoterapii są wpisane do Bazy Usług Rozwojowych

Na usługi zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych mikro, mały lub średni przedsiębiorca może pozyskać dofinansowanie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych, którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie. Decyzją władz samorządowych wsparcie nie będzie jednak dostępne dla firm z województw: mazowieckiego i pomorskiego. Więcej informacji znajduje się tutaj. Osoby fizyczne mogą również korzystać z oferty usług rozwojowych publikowanych w Bazie. Są to osoby zamieszkujące w woj. Małopolskim i Podlaskim. Po podpisaniu umowy z operatorem, w danym województwie, operator nada numer ID wsparcia, z którym zapisujemy się na daną usługę rozwojową.

Wszelkich informacji dotyczących funkcjonowania Podmiotowych Systemów Finansowania, w ramach których odbywa się dystrybucja środków na szkolenia, udziela Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym w danym regionie. Kontakty do regionalnych punktów informacyjnych znajdują się tutaj.
 
Nie oznacza to jednak, że jest to jedyna możliwa sytuacja, w której można pozyskać dofinansowanie na udział w usłudze. Inne, niepowiązane z Bazą możliwości dofinansowania będzie można wyszukać na stronie Ministerstwa Rozwoju
Korzystanie z usług rozwojowych przez osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej możliwe jest też na zasadach komercyjnych tj., kiedy usługa finansowana jest przez samego uczestnika.
 
Zachęcamy do kontaktu z w/w jednostkami i skorzystania z w/w możliwości
 
 
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0)
 
Informujemy, że Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii spełnia najnowsze Standardy Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
 
PL SUS
 
Standard ten został wypracowany przez branżowych ekspertów, wykorzystuje doświadczenie rynkowe i eksperckie całego środowiska z obszaru usług szkoleniowo-rozwojowych. Jest rozwinięciem standardu SUS znanego na polskim rynku edukacyjnym od 2011 roku, który został zastosowany w ponad 400 organizacjach.
 
Oznacza to, że spełniamy wszystkie aktualne wymagania dotyczące:
  • Zarządzania firmą
  • Sposóbu świadczenia usług
  • Kompetencji kadr
  • Organizacji i logistyki usług
 
Więcej na ten temat pod linkiem.
 

 

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich szkolących będących członkami Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - można ubiegać się o jednorazowe dofinansowanie w wysokości 50% - więcej szczegółów pod tym linkiem.