Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /kip-new/templates/szablon/index.php on line 1
Warsztaty prenatalne

Warsztaty prenatalne

Zrzut ekranu 2023 02 24 o 20.55.36

Już niebawem w terminie 24-25.03.2023 w Katowickim Instytucie Psychoterapii odbędzie się warsztat prenatalny „Wspomnienia z łona matki – odkrywanie własnych imprintów psychologicznych”.

Prowadząca Agnieszka Rubinowska lekarka, psychoterapeutka, analityczka grupowa popularyzatorka psychologii prenatalnej w Polsce, założycielka Akademii Psychoterapii Zorientowanej Pre- i Perinatalnie.

Okres prenatalny jest okresem najintensywniejszego rozwoju w życiu człowieka. Wszystko czego doświadczamy w łonie, koduje nam się w postaci tak zwanych imprintów psychologicznych, które stale, choć w sposób nieświadomy, oddziałują na dalsze życie.

Podczas warsztatu przez Wywiad prenatalny i metody introspekcji; techniki pracy chciałem techniki oddechowe i rysunek intuicyjny, będziemy odkrywać nasze najwcześniejsze przeżycia relacyjne zapisane w pamięci naszych ciał.

Doświadczenie to może odmienić twoje życie a na pewno pogłębić zrozumienie pacjentów, wzbogaci twój warsztat psychoterapeutyczny i wyposaży w dodatkowe narzędzia pracy. Każdy uczestnik potrzebuje mieć materac lub karimatę poduszkę i koc zalecany swobodne, nie krępujące ruchów ubranie i obuwie na zmianę. 

Dwudniowy warsztat odbędzie się w Katowickim Instytucie Psychoterapii, przy ul. Franciszkańskiej 2b/1 w Katowicach 

Koszt: 690 zł

Aby się zapisać należy wypełnić ankietę zgłoszeniową która znajduje się tutaj.