Serdecznie witamy!

Z wielką przyjemnością witamy w naszym zespole panie Joannę Maksis oraz Maję de Abdaro Zachariasiewicz!

 

IMG 2552

Joanna Maksis

socjolog, od 2003 roku prowadzi psychoterapię. Ukończyła Podyplomowy Kurs Psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz całościowe szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie uczestniczy w kursie "Systemowe rozumienie rodziny; podejście systemowe w terapii rodzin” w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii.

Ma doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi – prowadzi terapię indywidualną, rodzinną i terapię par. Przez wiele lat pracowała z osobami z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzinami, z osobami doświadczającymi i stosującymi przemoc oraz z osobami w kryzysach osobistych i małżeńskich. Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów. 

IMG 2703

 Maja de Abgaro Zachariasiewicz

psycholog, psychoterapeuta z Certyfikatem Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (nr 718), ukończyła Czteroletni Podyplomowy Kurs Psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Od 2005 roku pracuje w Szpitalu Centrum Psychiatrii w Katowicach na Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych, gdzie prowadzi psychoterapię grupową dla osób, u których rozpoznano zaburzenia nastroju, zaburzenia nerwicowe lub zaburzenia osobowości. Od 2006 roku prowadzi psychoterapię indywidualną, początkowo w NZOZ „Centrum Promocji Zdrowia” Ośrodku Medycznym w Jaworznie a następnie od 2009 roku w ramach prywatnej praktyki.
Pracuje w nurcie psychoterapii integracyjnej, która łącząc różne podejścia psychoterapeutyczne pozwala dostosować sposób pracy do konkretnej osoby i do jej problemów. Korzysta przy tym przede wszystkim z perspektywy psychoterapii ericksonowskiej, psychodynamicznej oraz poznawczej.