Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /kip-new/templates/szablon/index.php on line 1
Witamy nowego członka zespołu!

Witamy nowego członka zespołu!

Z wielką radością witamy nowego członka zespołu - Joannę Fiszer!

joannafiszerbanner

 

Pani Joanna z wykształcenia i pasji jest psychologiem i psychoterapeutą. 

Ukończyła studia na Uniwersytecie w Wolverhampton, a następnie specjalizację w zakresie wykorzystania Mindfulness na King’s Collage London. Do zawodu psychoterapeuty przygotowało ją całościowe szkolenie w Katowickim Instytucie Psychoterapii w Katowicach. 

Doświadczenie terapeutyczne zbierała m.in. pracując w ośrodkach terapeutycznych z młodzieżą, rodzinami i osobami dorosłymi, borykającymi się m.in. z depresją, stanami lękowymi, przewlekłym stresem, trudnościami w komunikacji, z objawami klinicznymi i wiele innych. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu terapii rodzin i par. 

W swojej pracy wykorzystuję podejście integracyjne, głównie w paradygmacie systemowo-ericksonowskim oraz wykorzystuję techniki Mindfulness. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

W swojej pracy, przede wszystkim stara się elastycznie podążać za potrzebami i emocjami klienta, traktując każdego jako odrębną i niepowtarzalną osobę szukającą wsparcia w pokonywaniu życiowych trudności. 

Przyjmuję również klientów indywidualnych i pary w języku angielskim. 
Also offers individual and couples counselling sessions in English.