Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /kip-new/templates/szablon/index.php on line 1
Wyjątkowe szkolenie z Hipnozy Terapeutycznej

Wyjątkowe szkolenie z Hipnozy Terapeutycznej

3_loga.png

Katowicki Instytut Psychoterapii przy współpracy z Małopolskim Instytutem Genomiki Psychospołecznej i Badań nad Świadomością oraz  Polskim Stowarzyszeniem Rozwoju Psychoterapii  zapraszają szkolenie:

Termin: 9-10.11.2023 Katowice 

Hipnoza terapeutyczna - A Body-Mind Experience

Zastanawiałeś się kiedyś czym jest umysł?... Czym jest ciało?... Kim jestem?... i jak mogę stać się kompletną osobą? Doświadczyłeś traumy, żałoby czy trudnych emocji? W ramach niniejszego warsztatu zgłębimy te kwestie umożliwiając ośmiu wymiarom, które czynią nas ludźmi na połączenie tego z chronobiologią 4-stopniowego kreatywnego cyklu trwałej zmiany. Zgłębimy kluczowe wymiary hipnozy terapeutycznej w ujęciu Kathryn Rossi, Ernesta Rossiego i Miltona Ericksona. Częścią warsztatu będą również subtelne ćwiczenia Story Yoga (Jogi Opowieści), które pomogą w stworzeniu nowych wymiarów doświadczenia ciała-umysłu.

Na tym warsztacie dowiesz się między innymi:

  • Jak rozszerzyć własne doświadczenie umysłu tak by objęło aspekty świadome, podświadome i nieświadome w celu uleczenia traumy, żałoby i trudnych emocji.
  • Czy jesteś swoim ciałem czy twoje ciało jest tu po to by dostarczać ci informacji, których potrzebujesz do pozytywnej zmiany?
  • Chciałbyś odkryć czystą, kochającą świadomość siebie?
  • Czy trauma, żałoba i trudne emocje mogą być przejściowe?
  • Jak leczyć traumę, żałobę i trudne emocje przy pomocy kluczowych wymiarów hipnozy terapeutycznej.
  • Jak rozpoznawać i wykorzystywać ludzki wymiar fizyczności, zachowania, emocji, kultury, relacji społecznych, myśli, filozofii i duchowości by stworzyć bogaty i unikalny fundament dla trwałej zmiany.

Prowadząca:

 jpg KR.jpg

Kathryn Rossi, PhD jest redaktorem i współautorem 24 książek z dziedziny psychoterapii, włączając 16 tomów Prac zebranych Miltona H. Ericksona razem z Ernestem Rossim i Roxanną Erickson-Klein. Jest autorką ~80 artykułów naukowych na temat psychospołecznej genomiki, hipnozy terapeutycznej, żałoby i jogi. Jest międzynarodowym nauczycielem innowacyjnej psychoterapii. Po więcej informacji wejdź na: www.KathrynRossi.com

 

 

Link do ankiety zgłoszeniowej: Tutaj.